Autodesk Academia Design

24. ročník soutěže studentů a učitelů středních a vysokých škol ve 2D a 3D navrhování.

Autodesk Academia Program 2018

Jedná se o prestižní CAD soutěž v dovednostech používání digitálních technologií (2D kreslení technických výkresů, 3D modelování digitálních modelů za softwarové podpory produktů společnosti Autodesk) pro studenty 2., 3., 4. ročníků VOŠ,SŠ a OU a vysokých škol. 

Termín: bude upřesněn

 

 

 

Předešlé ročníky:

 


 

AUTODESK ACADEMIA DESIGN 2017

23. ročník soutěže studentů a učitelů středních a vysokých škol ve 2D a 3D navrhování.

Jedná se o prestižní CAD soutěž v dovednostech používání digitálních technologií (2D kreslení technických výkresů, 3D modelování digitálních modelů za softwarové podpory produktů společnosti Autodesk) pro studenty 2., 3., 4. ročníků VOŠ,SŠ a OU a vysokých škol. Akce se koná pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje pana JUDr. Bohumila Šimka.

Termín: 24.3. -25.3.2017 - VUT Brno Technická 2, P1

Fotky                             Diplomy

- živý vstup ČT24

-          Živý vstup doc. Palouška a Marka Rozehnala z Computer Agency ve Studiu Víkend (začátek v 3:19): http://www.ceskatelevize.cz/porady/10441287766-studio-6-vikend/217411010120325/video/532786

-          Živý vstup reportéra ČT z naší laboratoře do poledních zpráv na ČT24 (začátek v 18:30): http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10253066674-zpravy-ve-12/217411012000325/

-          Reportáž na ČT24 (vysílalo se celou sobotu až do pozdních nočních hodin, začátek v 18:29): http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10253218159-zpravy-ve-23/217411023000325

Výsledky soutěže:

 


2D STUDENTI

Celkové výsledky - 2D studenti zde

1 místo - Diplom Autodesk 2d modelování

1.     Němec František SPŠ, Praha 10, Na Třebešíně 22
2.     Olbrecht Radek SPŠ a umělecká, Praskova 399/8, Opava
3.     Šváb Čeněk
VOŠ a SPŠ, Šumperk,Gen. Krátkého 1

3D STUDENTI

Celkové výsledky - 3D studenti

 1 místo - Diplom -AUTODESK Academia Design Brno

1.    Kukrle Daniel VOŠ a SPŠ, Šumperk,Gen. Krátkého 1
2.    Antala Peter
SOŠ strojnícka,Partizánska cesta 76, Bánovce nad Bebravou
3.    Spilka Lukáš Střední průmyslová škola na Proseku

3D  UČITELÉ

Celkové výsledky - 3D učitelé:

3D MODELOVÁNÍ Autodesk - 1 místo

1.    Lukáš Procházka       Střední průmyslová škola na Proseku     
2.    Šiška Adam SPŠ strojnická, tř. 17. listopadu 49 Olomouc
3.    Suchoň Čestmír
SPŠ, OA a JZ s p.s.z zkoušky Frýdek-Místek p.o.

Prototyping s využití 3D tisku

  • zadání 

    –  vítězná délka 145 cm

1.     Tomáš Hajdučík  
         Ladislav Drozd

Střední průmyslová škola na Proseku
Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod               

          -  délka 128 cm   

2.    Švub Pavel             
       Pátek Vojtěch 

VOŠ a SPŠ, Šumperk,Gen. Krátkého 1                                                             
VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou

            -  délka 80,8 cm

3.   Pavlík Jakub
       Křižan Matěj 

 SPŠ Přerov Havlíčkova 2
 Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město 

CELKOVÉ HODNOCENÍ ŠKOL

Celkové hodnocení škol:

  1. VOŠ A SPŠ Šumperk
  2. SPŠ strojnická Olomouc, Tř. 17. listopadu 49
  3.    SPŠ strojnická, škola hlavního města Prahy, Betlémská 287/4                                   


Soutěžní kategorie:

1. kategorie 2D student (AutoCAD 2017)

2. kategorie 3D student (Inventor 2017)

3. kategorie prototyping s využití 3D tisku

4. kategorie učitel 3D

Loňské zadání k jednotlivým kategoriím AAD 2016
http://www.sosvel.cz/articles.php?article_id=81

Program:

Pátek:

12:00    

Registrace

12:30 – 13:15 

Zahájení soutěže, organizace

13:30

Zahájení soutěže 2D

 

Zahájení prototyping 3D

14:45 

Konec soutěže 2D

15:00 

Zahájení soutěže 3D

16:15

Konec soutěže 3D

16:30

Soutež pedagogové 3D

17:30

Konec souteže prototyping

17:45

Konec souteže pedagogové

18:00 – 18:45

Večeře

Během dne naplánovat prohlídky laboratoří.

Sobota:

9:45 - 11:00   

Návštěva Technického muzea

11:30

Testování soutěže prototyping

12:00

Vyhlášení výsledků

13:00

Oběd

Autodesk Academia Design


Předešlé ročníky:

POŘADÍ SOUTĚŽÍCÍ - 2D studenti  
PŘÍJMENÍ JMÉNO ŠKOLA
1 Němec František  SPŠ, Praha 10, Na Třebešíně 2299
2 Olbrecht Radek  SPŠ a umělecká, Opava, p.o. Praskova 8
3 Šváb Čeněk  VOŠ A SPŠ  gen. Krátkého 1, Šumperk
4 Pakr Jiří  SPŠ, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
5 Daněk Lukáš SŠZ a technická Litomyšl T.G.Masaryka 659 
6 Krčka Jiří  SPŠ strojnická, škola hlavního města Prahy, Betlémská 287/4
7 Skopal Lukáš  SPŠ strojnická Olomouc, Tř. 17. listopadu 49
8 Lojda Pavel  VOŠ,SPŠ a SOŠ  řemesel a služeb Strakonice
9 Chomout Ondřej  SPŠ strojní a stavební Tábor
10 Novák Ondřej  SPŠ, Ústí nad Labem, Resslova 5, p.o.
11 Matějka Václav  SPŠ a OA Uherský Brod
12 Potrok Roman SPŠ, Přerov, Havlíčkova 2
13 Olšák Vojtěch SPŠ,  OA  a JŠ s právem státní zkoušky Frýdek-Místek p.o.
14 Radvanský Jan  SPŠ, Ostrava - Vítkovice, p.o. Zengrova 1
15 Smrček Patrik  SPŠ, SOŠ a SOU, Nové Město nad Metují, Školní 1377
16 Kulatý Tomáš  VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice, příspěvková organizace
17 Hašek Patrik SPŠ, Trutnov, Školní 101
18 Kugel Lubomír VOŠ a SPŠE Plzeň
19 Hloušek Daniel Střední průmyslová škola na Proseku
20 Prokop Radek  VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou
21 Malinak Jiří  SPŠ sdělovací techniky Panská 3, Praha1
22 Uher Břetislav  SOUs ŠKODA AUTO Mladá Boleslav
23 Zahrádka Václav  SPŠ a VOŠ Chomutov
24 Švagr  Michal  SSP škola Preslova 25, Praha 5
25 Baťala Adam  SOŠ strojnická, Partizánska cesta 76, Bánovce nad Bebravou
26 Blažek Jovan Tomáš  SPŠ elektrotechnická Košice
27 Vaverka Jan VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka
28 Poláček Martin  SPŠ Brno, Purkyňova, příspěvková organizace

Filtr:

Typ uživatele SW
Oblast použití
Služby
Výrobce
Kategorie