Autodesk Academia Design 2016 - Velešín

22. ročník soutěže studentů a učitelů středních škol ve 2D a 3D navrhování.
Jedná se o prestižní CAD soutěž, která je z hlavní části podporována firmou Autodesk. Soutěž v dovednostech používání digitálních technologií (2D kreslení technických výkresů, 3D modelování digitálních modelů za softwarové podpory) pro studenty 2., 3., 4. ročníků SŠ a OU. 

Termín: 8.4. - 9.4.2016

Místo konání:Střední odborná škola strojní a elektrotechnická Velešín

O soutěži CAD, která na naší škole probíhala v pátek 8. dubna, se můžete dozvědět více v reportáži Jihočeské televize. Video: https://youtu.be/WB8VLMmDKoU?t=28m16s

Výsledková listina
Autodesk Academia Design 2016 - kategorie 3D vyučující - zde:

Příjmení Jméno Škola  Pořadí
Procházka, Ing. Lukáš Střední průmyslová škola na Proseku 1
Suchoň Čestmír 
Střední průmyslová škola, obchodní akademie a jazykový škola s právem státní jazykové zkoušky Frýdek-Místek 2
Matiasovits, Ing. Petr Střední průmyslová škola strojnická, škola hlavního města Prahy 3
Šiška, Ing. Adam Střední průmyslová škola strojnická Olomouc 4
Šlégl Radovan Radovan Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Chomutov  5

Výsledková listina
Autodesk Academia Design 2016 - kategorie 2D žáci - zde:

Příjmení Jméno Škola  Pořadí
Novák Ondřej SPŠ Ústí nad Labem 1
Němec František Střední průmyslová škola, Na Třebešíně 2299 2
Vlasatý Slavomír Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice 3
Fanta Michal HŠ, OA, SPŠ Teplice 4
Hampl Martin Střední průmyslová škola strojnická Olomouc 5

Výsledková listina
Autodesk Academia Design 2016 - kategorie 3D žáci - zde:

Příjmení Jméno Škola  Pořadí
Hrachovina Ondřej Střední průmyslová škola strojnická Olomouc 1
Böhm Lukáš Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice 2
Papkovič Daniel SSPŠ, Preslova, Praha 3
Topš Martin SPŠ Ústí nad Labem 4
Novák Tomáš SPŠ Přerov 5


Program 22. ročníku soutěže

Pátek 8. 4. 2016

12:00 – 13:45  Příjezd účastníků, prezence, ubytování    
 Vestibul školy
13:45 – 14:00  Slavnostní zahájení soutěže  Jídelna školy
14:00 – 14:15  Příprava na soutěž žáků v kategorii 2D  Učebna U14 a U15
14:15 – 15:15  Soutěž žáků v kategorii 2D  Učebna U14 a U15
15:15 – 15:30  Příprava na soutěž vyučujících v kategorii 3D  Učebna U14 a U15
15:30 – 16:30  Soutěž vyučujících v kategorii 3D  Učebna U14 a U15
16:30– 16:45  Příprava na soutěž žáků v kategorii 3D  Učebna U14 a U15
16:45 – 17:45  Soutěž žáků v kategorii 3D  Učebna U14 a U15
17:45 – 18:30  Večeře  Jídelna školy

19:00 – 21:00

Žáci

Návštěva kina, sportovní turnaj, posilovna
(fotbal, ping pong), návštěva posilovny
Kino Velešín, tělocvična školy, posilovna
14:00 – 17:00
Žáci a vyučující
Exkurze ve firmě Jihostroj a.s. Velešín,
prohlídka města Velešína
(návštěva informačního centra a muzea),
Prezentace firem z oblasti CAD/CAM
v salonku a vestibulu školy.
Žáci a vyučující volí dle zájmu
Jihostroj a.s.
IC Velešín
Vestibul a salónek školy

Sobota 9. 4. 2016

8:00 – 8:30 Snídaně Jídelna školy
8:30 –12:00 Návštěva Českého Krumlova Odjezd autobusu v 8:30 od školy
12:00 – 12:30 Oběd Jídelna školy
12:30 – 13:30 Slavnostní ukončení soutěže, odjezd účastníků     
Jídelna školy

 


Filtr:

Typ uživatele SW
Oblast použití
Služby
Výrobce
Kategorie