Výsledky soutěže

Autodesk Academia Design 2019

Autodesk Academia Design 2019

25. ročník soutěže studentů a učitelů středních škol ve 2D a 3D navrhování.

Termín: 29.-30.3.2019

Studenti 2D výsledky

1. Lojda Pavel  VOŠ, SPŠ a SOŠ řemesel a služeb Strakonice
2. Němeček Daniel   SPŠS, škola hlavního města Prahy
3. Olšák Vojtěch  SPŠ, OA a JŠ s právem státní zkoušky Frýdek-Místek p.o.
4.-5. Janiš Martin  Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
4.-5. Kalivoda Jakub  Střední průmyslová škola Přerov, Havlíčkova 2
6. Vaněk Tomáš  Střední škola průmyslová a umělecká, Opava
7.-10.  Bílková Tereza  VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice, přísp. org.
7.-10.  Kožený David  SPŠ a VOŠ Chomutov,Školní 50, příspěvková organizace
7.-10.  Olšan Oldřich  Střední průmyslová škola, Klatovy, nábřeží Kpt. Nálepky 362
7.-10. Stejskal Martin  SPŠ, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace
11. Rohla Jakub  Soukromá střední škola výpočetní techniky Praha
12. Boháč Martin  Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod
13. Hanzlík Dominik  Smíchovská střední průmyslová škola Praha
14. Hrnčíř Daniel  SPŠ Trutnov, Školní 101
15. Gogela Tomáš    VOŠ a SPŠE Plzeň
16. Velička Martin  SPŠ, Ostrava - Vítkovice, příspěvková organizace 
17. Wasserbauer Adam  VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou
18. Urbánek Jakub  Střední škola Strážnice, příspěvková organizace
19. Malenický Martin  SPŠ Praha 10, Na Třebešíně 2299

Studenti 3D výsledky

1. Benek David   SPŠ, OA a JŠ s právem státní zkoušky Frýdek-Místek p.o. 
2. Housar Radek  Střední průmyslová škola, Klatovy, nábřeží Kpt. Nálepky 362
3. Sládek Jan  SPŠ Trutnov, Školní 101
4. Žyrek Michal  SPŠS, škola hlavního města Prahy
5. Záhora Jakub  Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
6. Rohla Jakub  Soukromá střední škola výpočetní techniky Praha
7.-8. Lang Martin  VOŠ, SPŠ a SOŠ řemesel a služeb Strakonice
7.-8. Štramberský Jan  VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice, přísp. org.
9. Dlouhý Jakub  SPŠ sdělovací techniky Praha
10.  Kaňák Radim  SPŠ, Ostrava - Vítkovice, příspěvková organizace
11.-12. Nespěšný Petr  VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou
11.-12. Krákora Jan SPŠ, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace
13. Smatana David  SPŠ, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
14.-15. Botek Martin  Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod
14.-15. Nguyen Thanh Cuong  SPŠ a VOŠ Chomutov,Školní 50, příspěvková organizace
16. Mejzlík Jan  VOŠ a SPŠ elektrotechnická Františka Křižíka Praha
17. Stejskal Otakar  Střední průmyslová škola Přerov, Havlíčkova 2
18. Svoboda Jan  VOŠ a SPŠE Plzeň
19. Lorenčík Jiří  Střední škola průmyslová a umělecká, Opava
20. Vejrosta Matěj  SPŠ Praha 10, Na Třebešíně 2299
21. Souček Jan  Smíchovská střední průmyslová škola Praha

Výsledky 3D tisk

1. Derka David
Piskač Jáchym
Střední průmyslová škola Přerov, Havlíčkova 2
SPŠS, škola hlavního města Prahy
2. Dukát Matěj
Jambor Jiří
SPŠ Praha 10, Na Třebešíně 2299
VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou
3. Kubín Pavel
Rott Jan
Střední škola průmyslová a umělecká, Opava
Smíchovská střední průmyslová škola Praha
4. Dolp Dominik
Glatter Mario
SPŠ, Klatovy, nábřeží Kpt. Nálepky 362
SPŠ, Ostrava - Vítkovice, příspěvková organizace 
5. Marek Lukáš
Válek Martin
VOŠ, SPŠ a SOŠ řemesel a služeb Strakonice
SPŠ a OA a JŠ s právem státní zkoušky Frýdek-Místek p.o.
6. Gebhart Jan
Švejnoha Michal 
VOŠ a SPŠE Plzeň
SPŠ na Prosku
7. Seják Zbyněk
Škrobák Ivo
 Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
 VOŠ, SOŠ a a SOU Kopřivnice, přísp. org.

Učitelé 3D výsledky

1. Šiška Adam   Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
2. Šlégl Radovan
 SPŠ a VOŠ Chomutov,Školní 50, příspěvková organizace
3. Horáková Ivana
 Střední průmyslová škola Přerov, Havlíčkova 2
4. - 6.  Matiasovits Petr  SPŠS, škola hlavního města Prahy
4. - 6. 
Hečko Aleš

 SPŠ, Ostrava - Vítkovice, příspěvková organizace 

4. - 6.  Suchoň Čestmír

Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní zkoušky Frýdek-Místek p.o.

Umístění nejlepší škola:

1. SPŠS, škola hlavního města Prahy
2. SPŠ, OA a JŠ s právem státní zkoušky Frýdek-Místek p.o.
3. Střední průmyslová škola strojnická Olomouc

 

 

Napište nám

Položky označené * jsou povinné.