Akce na SpaceMouse® Pro Wireless

27.03.2019

Kupte SpaceMouse® Pro Wireless a získejte CadMouse Wireless vč. podložky ZDARMA*

Moderní pracovní prostor inženýra je různorodý, flexibilní a mobilní. 3D myš SpaceMouse Pro Wireless nabízí pohodlnou a efektivní navigaci v 3D aplikacích, ať jste kdekoli. Přidejte k ní ZDARMA myš CadMouse Wireless a podložku CadMouse Pad Compact, abyste vytvořili vaši bezdrátovou sestavu a mohli ji použít kdykoli a kdekoli. 

1 KROK:  
Kupte novou 3D myš SpaceMouse Pro Wireless.

2 KROK: 

Zaregistrujte své nové zařízení a odešlete potvrzení o nákupu přes registrační stránky 3Dconnexion do 11. června 2019.

3 KROK:

Po potvrzení vaší registrace a dokladu o koupi, obdržíte e-mailem jedinečný slevový kód.

 

SpaceMouse Pro Wireless

 

Kupte do 11. června 2019 a získejte CadMouse Wireless vč. podložky zdarma*

SpaceMouse Pro Wireless je optimální nástroj pro moderní pracovní stanici pro CAD. Produkt nabízí snadnou manipulaci s 3D modely a je vybaven programovatelnými inteligentními funkčními klávesami, speciálními klávesami a dalšími užitečnými vlastnostmi; vše v bezdrátovém provedení a s baterií s výdrží až 2 měsíce.

Obsah balení: SpaceMouse Pro Wireless, přepravní pouzdro, univerzální přijímač, kabel USB 1,5 m, kabel USB 0,5 m, dvouportový hub USB

 

* Podmínky akce

Tato nabídka platí od 11. března 2019 do 11. června 2019 

Během této akční doby nákup nového zařízení SpaceMouse Pro Wireless opravňuje kupujícího k získání poukázky na bezplatnou CadMouse Wireless a CadMouse Pad Compact (včetně poštovného). Poukázka je směnitelná v e-shopu 3Dconnexion a to po ověření dokladu o koupi prostřednictvím stránky pro registraci produktu na webových stránkách 3Dconnexion.

Poukaz je platný do 30. června 2019. Poukázka je směnitelná pouze jednou, není přenosná a naleze ji spojit s jinými poukazy nebo akcemi. Tato nabídka je určená pouze koncovým zákazníkům. Tato akce není dostupná v e-shopu pro školy a studenty a nevztahuje se na produkty zakoupené z druhé ruky.