AutoCAD LT za pouhých 30 € měsíčně

22.09.2014

Zjistěte jak minimalizovat své náklady a efektivně pracovat

AutoCAD LT za pouhých 30 € měsíčně*

Ať už hledáte nejlepší nástroje pro 2D kreslení a navrhování nebo chcete prozkoumat přechod na 3D, je tady pro vás AutoCAD LT®. A s novými, pružnými cenovými možnostmi je AutoCAD LT dostupnější, než dřív.

Prozkoumejte nové cenové
možnosti aplikace
AutoCAD LT 2015

 

Nyní můžete získat AutoCAD LT s předplatným Desktop Subscription za pouhých 30 € měsíčně*, takže snadno zvýšíte počet licencí pro dočasně najímané pracovníky a za přístup k softwaru zaplatíte pouze tehdy, když jej potřebujete. Nebo si můžete koupit licenci aplikace AutoCAD LT 2015 a přidat Maintenance Subscription pro výhodné zajištění a získání co nejvíce výhod z vaší dlouhodobé investice. Ať zvolíte kteroukoli z variant, můžete mít vždy nejnovější verzi softwaru, uchovávat a sdílet soubory v cloudu a přistupovat k technické podpoře on-line.

Do 25. července 2014 také můžete přejít ze starší verze na nejnovější verzi s Maintenance Subscription a získat až 30 % slevu z nové licence nebo až 20 % slevu z upgradu.

AutoCAD LT 2015 přináší:

 

  • Nové moderní rozhraní.
  • Jednodušší způsoby spolupráce.
  • Přístup k souborům odkudkoli.
  • Spolehlivost technologie TrustedDWG.

Jste připraveni vyzkoušet nejnovější oborově zaměřené 3D nástroje pro navrhování? Sady aplikací AutoCAD® Revit Suite LT nebo AutoCAD® Inventor LT Suite mohou být ty pravé pro vás.