Lednová nabídka kurzů a školení

02.01.2019

Školení AutoCAD - základníInventor Professional - základní AutoCAD - 3D modelování,Excel - středně pokročilí

Školení AutoCAD 2019 - základní 

Kurz je vhodný pro začátečníky, kteří s AutoCADem nikdy nepracovali nebo jej používali velmi málo, zejména k prohlížení hotových výkresů. Budete ovládat všechny podstatné nástroje pro kreslení a úpravy výkresů v AutoCADu včetně tvorby textů, kótování a přípravy pro tisk.

Termín: 7.1. - 9.1.2019

Školení Inventor Professional - základní kurz 

Díky školení Inventor Professional - základní kurz / Inventor LT se naučíte bezpečně integrovat data AutoCADu a 3D návrhů do jediného digitálního modelu, ze kterého vytvoříte digitální prototyp výsledného výrobku. Model Inventoru je přesným 3D digitálním prototypem. Díky tomu můžete své návrhy optimalizovat a ověřovat v digitální podobě, než začnete s výrobou fyzického prototypu. Získáte mezinárodně uznávaný certifikát firmy Autodesk. Kurz je akreditovaný. Certifikovaný lektor

Školitel: 
 Ing. Ondřej Merenus
Termín:  14. - 15.1.2019


Školení Excel - středně pokročilí/pokročilí (NOVINKY v programu)

Kurz Excel - středně pokročilí / pokročilí je určen všem, kteří již mají alespoň základní zkušenosti s tabulkovým procesorem Excel a potřebují se dále zdokonalit. Mezi témata kurzu Excel patří například práce se složitějšími tabulkami, pokročilá automatizace výpočtů a tipy a triky z praktického používání Excelu. Kurz Excel pro pokročilé je doplněn o ukládání dat z Excelu na webové stránky. Kurz je akreditovaný DVPP.

Školitel: 
Ing. Marek Rozehnal.
Termín:  24.1. – 25.01.2019


Neváhejte a přihlaste se již nyní.