Novinky Autodesk Academia 2016

26.01.2016

Vážení členové Autodesk Academia Programu,

připravili jsme si pro Vás PROMO VSTUP do naší zabezpečené sekce. Ten bude platit pro školy, které nejsou ve VIP programu pouze do 14. 2. 2016. Do této doby také prodlužujeme možnost zakoupit VIP členství ve variantě „Bronze“ i když nebudete mít dostatečný počet certifikátů – viz http://www.c-agency.cz/autodesk-academia/vse-o-clenstvi-v-aap/zakladni-a-vip-clenstvi. V zabezpečené sekci naleznete informace, které Vám pomohou s implementací Autodesk produktů do Vaší výuky, zjistíte, jaké jsou možnosti využití EDU licencí a také zde naleznete informace o novém provizním systému z certifikací v rámci AAP a dalších informace týkající se technického vzdělávání na středních a vysokých školách.

Zabezpečená sekce prošla významnými úpravami a každý týden budou přibývat novinky ze světa Autodesku, vzorové příklady, tutoriály apod. Budeme se snažit, abychom Vám poskytli co nejvíce relevantních informací pro usnadnění Vaší výuky

Postup jak si zřídit přístup do zabezpečené sekce:


Registrujte se na webu: www.c-agency.cz/promovip

Jakmile se zaregistrujete, náš administrátor Vám zřídí přístup, který bude platný do 14. 2. 2016.

O zpřístupnění budete informováni e-mailem.

 

Chtěli bychom Vás také upozornit na tři důležité věci. Nejprve na zvýšení ceny za studentský certifikát - z 400Kč na 500Kč. Někteří stále platí za certifikát podle dřívějších informací. Druhá věc se týká EDU licencí – tyto licence jsou určeny pro nekomerční využití ve výuce, tedy na nich nelze vyučovat veřejnost, ani rekvalifikace, či jinak zpoplatněné kurzy. Víme o tom, že Autodesk a BSA si tuto problematiku v poslední době začali bedlivě hlídat, tak ať případně předejdete nepříjemným problémům.
Třetí věcí je, že byla spuštěna registrace na Autodesk Academia Design 2016 – soutěž studentů a učitelů středních škol ve 2D a 3D konstruování:


http://www.c-agency.cz/autodesk-academia/autodesk-academia-design

https://docs.google.com/forms/d/10qO8lePSSx7Gjd1NVolrakzH7ZsmMhfBroCUrjghViA/viewform

 

Budeme rovněž rádi za Vaši zpětnou vazbu, eventuálně, pokud byste rádi na webu něco uvítali, zašlete nám jakýkoliv námět. Pokud máte vlastní obsah, který si myslíte, že by se mohl hodit ostatním pedagogům z ČR i SR, budeme rádi, když se o něj podělíte.

 

Tým Computer agency o.p.s.