Únorová nabídka kurzů a školení

16.01.2017

Školení AutoCAD 2017 - základní , AutoCAD 2017 - pro středně pokročilé,
Inventor - základní


Školení AutoCAD 2017 - pro středně pokročilé

je určen uživatelům se základní čí mírně pokročilou znalostí AutoCADu. Cílem AutoCAD - pro středně pokročilé je zdokonalit a prohloubit znalosti účastníků, kteří AutoCAD dosud využívají na úrovni předchozího kurzu. Rozšíříte si znalosti práce s hladinami, naučíte se vytvářet, používat a exportovat bloky s atributy, budete ovládat pokročilejší práci s rozvržením, několika užitečnými kreslicími a modifikačními příkazy a ovládnete nastavení podmínek pro rychlé výběry. Kurz je akreditovaný. Získáte mezinárodně uznávaný certifikát firmy Autodesk.

Školitel:   Ing. et Ing. Jiří Špaček, Ph.D.
Termín:   9. - 10.2.2016

Školení AutoCAD 2017 - základní 

Kurz je vhodný pro začátečníky, kteří s AutoCADem nikdy nepracovali nebo jej používali velmi málo, zejména k prohlížení hotových výkresů. Budete ovládat všechny podstatné nástroje pro kreslení a úpravy výkresů v AutoCADu včetně tvorby textů, kótování a přípravy pro tisk.

Školitel: 
 Ing. et Ing. Jiří Špaček, Ph.D
Termín:  30.1. - 27.1.2017

ŠKOLENÍ Inventor Professional - základní kurz / Inventor LT

Díky školení Inventor Professional - základní kurz / Inventor LT se naučíte bezpečně integrovat data AutoCADu a 3D návrhů do jediného digitálního modelu, ze kterého vytvoříte digitální prototyp výsledného výrobku. Model Inventoru je přesným 3D digitálním prototypem. Díky tomu můžete své návrhy optimalizovat a ověřovat v digitální podobě, než začnete s výrobou fyzického prototypu. Získáte mezinárodně uznávaný certifikát firmy Autodesk. Kurz je akreditovaný. Certifikovaný lektor

Školitel: 
 Ing. Ján Jaroň
Termín:  6. - 8.2.2017


Školení Excel - středně pokročilí/pokročilí (NOVINKY v programu)

Kurz Excel - středně pokročilí / pokročilí je určen všem, kteří již mají alespoň základní zkušenosti s tabulkovým procesorem Excel a potřebují se dále zdokonalit. Mezi témata kurzu Excel patří například práce se složitějšími tabulkami, pokročilá automatizace výpočtů a tipy a triky z praktického používání Excelu. Kurz Excel pro pokročilé je doplněn o ukládání dat z Excelu na webové stránky. Kurz je akreditovaný DVPP.

 

Školitel: 
Ing. Marek Rozehnal.
Termín:  27.1. – 28.01.2017


Školení MS WINDOWS 2012 server

Cílem třídenního kurzu MS WINDOWS 2012 server je seznámit posluchače s produktem „Microsoft Windows Server 2012“. Kurz MS WINDOWS 2012 server je vhodný jak pro začátečníky tak i pokročilé správce – náročnost přednášek bude pružně modifikována podle potřeb posluchačů. Kurz je akreditovaný.

 

Školitel: 
 Ing. Jiří Horský
Termín:  13. – 15.03.2017


Neváhejte a přihlaste se již nyní.