Vybavte si učebny 3D myší - případová studie ze SPŠ Prosek Praha

02.06.2016

Ideální čas pokud zvažujete vybavit si učebny 3D myší.

SpaceMouse Enterprise (novinka) je totiž za zaváděcí cenu!

Podívejte se jak 3D myši pomáhají studentům na SPŠ Prosek

Případová studie SPŠ Prosek [PDF soubor]

Zaváděcí ceny budou dostupné už jen několik málo měsíců.

Pro komerční sféru do 30. září

Pro školní verze 3D myší bude zaváděcí cena do 30. července

Pro více informací o promoakci volejte: +420 541 143 317 - pan Obroučka

Popis co je nového u SpaceMouse Enterprise: 

Do této doby ještě neexistovalo tak průlomové a podrobně zpracované zařízení na navigaci. Vzali jsme v úvahu všechny vlastnosti předchozích modelů, naslouchali jsme uživatelům, použili jsme celou naši vědu a zkušenosti a vytvořili jsme produkt, který uspokojí očekávání těch nejnáročnějších CAD specialistů. Díky SpaceMouse Enterprise se propagovaný společností 3Dconnexion dvou ruční pracovní styl posouvá na úplně novou úroveň!

Nejdůležitější vlastnosti 3D myši SpaceMouse Enterprise:

  • Lepší pochopení 3D konstrukčních návrhů v reálném čase - okamžitý přístup k rychlým pohledům (QuickView), jak standardním, tak vlastním (Custom View) Novinka, týká se výlučně myši SpaceMouse Enterprise.
  • Rychlé a efektivní 3D modelování – 12 funkčních kláves pro naprogramování oblíbených příkazů aplikace. Nový, barevný displej s vysokým rozlišením zobrazuje text a skutečné ikony aplikace2 známé z panelu nástrojů. 2 V den uvedení na trh se na LCD displeji myši SpaceMouse Enterprise zobrazují ikony z aplikací Autodesk Inventor, CATIA, NX, Creo, SOLIDWORKS, Solid Edge, SketchUp, 3ds Max a Maya.
  • Komplexní výběr tlačítek podobných klávesám na klávesnici, včetně všech speciálních kláves (ENTER, DELETE, tabulátor, mezerník, CTRL, ALT, SHIFT a ESC); nová měkce potažená opěrka dlaně plné velikosti zajištuje výjimečné pohodlí během práce oběma rukama.
  • Nová záruka 3+1: další rok záruky při registraci produktu (během 90 dnů od data koupě).
  • Snadné přizpůsobení vlastních nastavení - díky jednoduchému, nicméně velmi schopnému uživatelskému rozhraní ovladače 3DxWare 10 přizpůsobení 3D myši SpaceMouse Enterprise zabere pouze chvíli. Ceny a dostupnost 3D myš SpaceMouse Enterprise bude k dispozici od 25.4.2016