Proč zvolit Edgecam pro výuku

Celkový rozsah a záběr možností obrábění

Edgecam od společnosti Planit, nabízí komplexní soubor inteligentních nástrojů pro výrobu, který zahrnuje různé druhy operací od prizmatických součástí přes tvarové a více osé frézování až po soustružení s více nástrojovými hlavami a proti-vřetenem. Edgecam pokrývá všechny aspekty produkčního obrábění, výroby forem a lisovacích nástrojů a to vše v jednotném prostředí!

Nejlepší integrace s CAD systémy

Není žádný lepší CAM systém, který je přímo integrován s CAD! Edgecam byl vyvinut tak, aby poskytoval pevné a asociativní spojení s nejznámějšími CAD produkty jako jsou SolidWorks®, Solid Edge®, Autodesk Inventor®, Pro/ENGINEER® a Pro/DESKTOP®.

Česká lokalizace

Považujeme za samozřejmost nabídnout Vám plně lokalizovaný software v českém jazyce. Samozřejmou součástí Edgecam je český manuál a všechny podpůrné nástroje v češtině. Edgecam umožňuje i přepínání mezi jazykovými verzemi, takže je možno používat i jiné jazyky jako např. angličtinu nebo němčinu.

Snadné použití

Díky známému Windows™ rozhraní, je Edgecam velmi snadný pro zaškolení a použití ve všech úrovních. Jednoduché a známé vlastnosti jako 'drag and drop' nebo 'undo', které samozřejmě znáte z aplikací jako je např. Word™ jsou samozřejmě součástí nástrojů pro práci s Edgecam.
Tyto a mnoho jiných vlastností jsou začleněny v Edgecam. Snadné použití i pro komplikované obráběcí operace umožňuje použití Edgecam v různých průmyslových odvětvích a dokonce i v týmech Formule 1!

Filtr:

Typ uživatele SW
Oblast použití
Služby
Výrobce
Kategorie