obrázek - Vero Software
 
Společnost Nexnet je oficiálním distributorem produktů Vero Software pro ČR a SR. 
NEXNET, a.s. poskytuje služby v oblasti prodeje a technické podpory CAD/CAM aplikací a strojírenské výroby. Naším cílem je nabídnout zákazníkům komplexní služby od technologické přípravy výroby až po zakázkovou výrobu přesných a komplexních dílů.
Logo NEXNET

Nabízíme softwarové produkty skupiny Wero Software, zejména software Edgecam, Radan, Alphacam a Cabinet Vision. K těmto produktům zajišťujeme kompletní servis včetně lokalizace,  technické podpory a školení.

NEXNET, a.s. spolupracuje s předními dodavateli CAD technologií a výrobci CNC strojů. Společně s našimi partnery dodáváme komplexní řešení od návrhu výrobku až po jeho výrobu. Proto, abychom mohli být co nejblíže našim zákazníkům, máme rozsáhlou síť obchodních a smluvních partnerů v celé České republice i na Slovensku.

Kanceláře firmy NEXNET, a.s. jsou v Kroměříži, Zlíně, Uherském Brodě, pobočky v Praze. Kanceláře Centra technické podpory ve Zlíně, jsou umístěny ve vlastní, moderní, klimatizované budově, rekonstruovaného "Baťova" domku, která nabízí vynikající zázemí pro školení a technickou podporu Edgecam.

V roce 2007 byla na Slovesku založena pobočka NEXNET SK, s.r.o. Máme tak velmi blízko ke slovenským zákazníkům. Ve vedení této pobočky jsou zkušení odborníci v oblasti CAD/CAM aplikací.

Naše služby se snažíme neustále zdokonalovat, těšíme se na další výzvy a věříme, že Vám budeme nadále silným a spolehlivým partnerem.

Produkty tohoto výrobce najdete v následujících kategoriích:

Nebyly nalezeny žádné záznamy

Filtr:

Typ uživatele SW
Oblast použití
Služby
Výrobce
Kategorie